Belediye ve Hastane Hizmetleri
Devlet Hastanelerimizde sağlık hizmeti inanın bana olağanüstü bir şekilde ve büyük fedakarlıklarla veriliyor.

Dünyanın geldiği noktada, yerelden kalkınmayı hedeflemiş bir ülke olarak, sağlık hizmetlerimizin sunumunda daha fazla konfor ve çalışan memnuniyeti sağlamak adına yapabileceğimiz çok şeyler olduğuna inanıyorum.

Bu bir çok şey aynı zamanda hasta memnuniyetini de artıracaktır.

Mesela herhangi bir ilçe belediyemiz, Sağlık Bakanlığımızla yapacağı özel bir protokolle,

  1. Hastanemizin tüm cephe giydirmesini, ilçemize yakışır bir modern görünüme kavuşturabilir.
  2. Hastanemizin hizmet etme noktasında var olan tüm olası malzeme, techizat, tefrişat işlerinde yardımcı rolde olabilir.
  3. Hastanemize özel eğitim almış, hasta kabul ve hastaya yardımcı olma işleri ile meşgul olacak, güler yüzlü, son derece nazik, bay bayan host ve hostesler verebilir. Özellikle yaşlı, engelli, çocuk, bayan ve acil hastalarımızın ellerinden tutacaklar, tetkikler dahil tüm hizmetlerinde yanlarında olacaklar, onların işi bitmeden ayrılmayacaklar.
  4. Hastanemizde çocuk bölümünü çocuklara özel bir tarzda ve muhteşem bir şekilde yeniden dizayn edebilir. Hiç bir çocuk hastaneye geldiği için korkmamalı. Her türlü oyun,palyaço vs imkanı olan bir görünümde çocuk polikliniği sizleri bekliyor olabilir.
  5. Hastanemizin mevcut kreşini, kapıdaki güvenlik görevlisi kardeşimizin dahi çocuğunu da alabilecek kapasitede genişletebilir. Yeniden inşa edebilir ve eğitimci takviyesi yapabilir.
  6. Gerekiyorsa hastanemizin ihtiyaç duyan personeli için lojman desteğini üstelenebilir. Yeterki ilçe insanına hizmet edecek kaliteli sağlıkçılarımız olsun.

Tüm bunlar  ilçenin hemşehrilerinin daha kaliteli ve güler yüzlü sağlık hizmeti alabilmesi için  olacak.

Katkı, sonuç ve memnuniyeti hepimiz paylaşacağız.

Sağlıklı günler dileklerimle.


İlgili Etiketler

İlgili etiket bulunamamıştır.


Okuyucu Yorumları