Sağlığın doğru adresi

sağlıkçıyız.com.tr
Sağlıkçıyız

Kavacık Mah. FSM Cad. Koç Plaza Bina no: 6 Kat: 3
Beykoz
İSTANBUL
216-7065412
editor@medikalemler.com

Biz Kimiz?

Biz amacı ülkesini, milletini, bayrağını seven ve memleketin her yerinde sağlık hizmetlerinin her alanda çok daha iyi olması için yürekleri çarpan, ideal sahibi bir grup sağlıkçıyız.

Sitemizde gördüğünüz tüm yazar çizer ve yöneticiler bizim ailemiz.

Vizyonumuz, Türkiye' den bütün dünyaya bilimsel keşif ve hizmetlerle dolu bir bakış açısı ile sağlık alanında çalışmalar yapmak, yapılan çalışmaları bilinir kılmak.

Misyonumuz, Sağlık hizmetini verenlerin tüm branşlarda ve mesleklerde çok daha iyi şartlara erişmelerine yardımcı olmak, sağlık hizmeti alanların daha konforlu, rahat ve insani standartlarda hizmet almasına katkıda bulunmak, mesleki tüm faaliyetlere, bilşmsel ve sosyal tüm çalışmalara yardımcı olmak.

 

SİTE KURALLARI

1- Sitemizdeki tüm bireyler Türkiye Cumhuriyeti Devletine, Milletine, Bayrağına ve ilkelerine gönülden bağlıdır.
2- Sitemiz sağlıkla ilgili her konuda direk veya dolaylı haber, araştırma, makale, bilimsel yayın ve köşe yazılarına açıktır.
3- Sitemizde yayınlanan her yazının hukuki sorumluluğu yazarına aittir.
4- Makale veya haberlerde bulunan imla veya harf hatası gibi hataları editörün düzeltme yetkisi vardır.
5- Sitemizde yayınlanması uygun bulunmayan yazılar için editörün red etme yetkisi vardır.

 
Bu site SetuP Haber Yazılımı kullanılarak hazırlanmıştır. 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun kapsamında yer alan her türlü itiraz ve taleplerinizi doğrudan site sahibine iletmeniz gerekmektedir. SetuP Yazılım, bu sitede yer alan içerikten sorumlu değildir.