Sağlığın doğru adresi

sağlıkçıyız
Sağlıkçıyız

İSTANBUL
saglikciyiz.com.tr@gmail.com

YAZI İŞLERİ SİTE YÖNETİMİ

Ahmet İKİZCELİ

EDİTÖR

Ecz. Ali Murat DUMAN

editor@medikalemler.com

DANIŞMAN

Prof. Dr. İbrahim İKİZCELİ

ibrahim@ikizceli.net

Biz Kimiz?

Biz amacı ülkesini, milletini, bayrağını seven ve memleketin her yerinde sağlık hizmetlerinin her alanda çok daha iyi olması için yürekleri çarpan, ideal sahibi bir grup sağlıkçıyız.

Sitemizde gördüğünüz tüm yazarçizer ve yöneticiler bizim ailemiz.

Vizyonumuz, Türkiye' den bütün dünyaya bilimsel keşif ve hizmetlerle dolu bir bakış açısı ile sağlık alanında çalışmalar yapmak, yapılan çalışmaları bilinir kılmak.

Misyonumuz, Sağlık hizmetini verenlerin tüm branşlarda ve mesleklerde çok daha iyi şartlara erişmelerine yardımcı olmak, sağlık hizmeti alanların daha konforlu, rahat ve insani standartlarda hizmet almasına katkıda bulunmak, mesleki tüm faaliyetlere, bilimsel ve sosyal tüm çalışmalara yardımcı olmak.

SİTE KURALLARI

1- Sitemizdeki tüm bireyler Türkiye Cumhuriyeti Devletine, Milletine, Bayrağına ve ilkelerine gönülden bağlıdır.
2- Sitemiz sağlıkla ilgili her konuda direk veya dolaylı haber, araştırma, makale, bilimsel yayın ve köşe yazılarına açıktır.
3- Sitemizde yayınlanan her yazının hukuki sorumluluğu yazarına aittir.
4- Makale veya haberlerde bulunan imla veya harf hatası gibi hataları editörün düzeltme yetkisi vardır.
5- Sitemizde yayınlanması uygun bulunmayan yazılar için editörün red etme yetkisi vardır.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları saglikciyiz.com.tr’ye aittir.

saglikciyiz.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar ve videoların telif hakları saglikciyiz.com.tr sitesine aittir. Bu yasal haklarımız ulusal ve uluslararası yasalar ile korunmaktadır. 

Bunlar saglikciyiz.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. Ancak kaynak belirtilerek ve “sitene ekle” kodunda değişiklik yapılmadan yayınlanabilir.

saglikciyiz.com.tr’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Harici linklerde yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

saglikciyiz.com.tr herhangi bir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda haberleri ve makaleleri silebilir veya ekleyebilir.

Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

© Copyrigth 2019-2022 saglikciyiz.com.tr tüm hakları saklıdır.
Bu site SetuP Haber Yazılımı kullanılarak hazırlanmıştır. 5651 sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun kapsamında yer alan her türlü itiraz ve taleplerinizi doğrudan site sahibine iletmeniz gerekmektedir. SetuP Yazılım, bu sitede yer alan içerikten sorumlu değildir.